Senesni
1999 m.
2000 m.
2001 m.
2002 m.
2003 m.
2004 m.
2005 m.
2006 m.
2007 m.
2008 m.
2009 m.
2010 m.
Dabartiniai

„Vingis“ VGTU spaudoje

2012

Inžinerija Nr. 7

Vyko bendruomenės narius suvienijusi šventė

Neraginti šokome su „Vingiu“, dainavome su gabijiečiais, vaidinome su teatro studija „Palėpė“.

Inžinerija Nr. 6

Auksinis šokių ansamblio „Vingis“ jubiliejus

Žydinčių obelų šakomis papuošta Lietuvos nacionalinio dramos teatro scena, ryškiaspalviai tautiniai kostiumai, šokio plastika, garsų poezija – iš jubiliejinio Vilniaus Gedimino technikos universiteto tautinių šokių ansamblio „Vingis“ koncerto žiūrovai išsinešė pačius gražiausius jausmus.

Šventinis pasirodymas „Kai obelys žydi...“ sutraukė pilną salę ištikimiausių gerbėjų – Vilniaus Gedimino technikos universiteto bendruomenės narių, studentų, buvusių ir esamų ansamblio „Vingis“ narių.

Kartu su vingiečiais šventiniame koncerte gegužės 12-ąją Lietuvos nacionaliniame dramos teatre pasirodė Vilniaus miesto liaudiškos muzikos ir šokių ansamblis „Vilnis“. Šiame kolektyve muzikuoja ir šoka daug buvusių universiteto ansambliečių.

„Nėra prasmės prisiminti praeities, jeigu ji neturi įtakos dabarčiai, bet dabartis tokia graži, jog negalima nepaminėti, kaip atsirado jau subrandintas, bet visad jaunas, pusę amžiaus gyvuojantis ir kupinas tradicijų VGTU tautinių šokių ansamblis „Vingis“...“ – rašoma išleistoje jubiliejinėje vingiečių knygoje „Kai obelys žydi“.

Po koncerto, kuriame žiūrovai pamatė dabartinius ansamblio „Vingis“ atlikėjus ir įspūdingai pasirodžiusius senjorus, kolektyvui buvo įteikta „Aukso paukštė 2012“.

Šis prestižinis apdovanojimas, kurį įsteigė Lietuvos liaudies kultūros centras, vingiečiams buvo įteiktas ir 2006 metais.

Šventinio vakaro pabaigoje kolektyvui taip pat buvo perduoti Lietuvos Respublikos kultūros ministro Arūno Gelūno, Vilniaus miesto mero Artūro Zuoko sveikinimo žodžiai. Už nuopelnus universitetui ansamblio „Vingis“ meno vadovei Rimutei Zaleckaitei VGTU rektorius Alfonsas Daniūnas įteikė VGTU atminimo medalį. Padėkos raštais buvo apdovanoti studentai – ansamblio šokėjai ir dainininkai.

„Vingis“ gimė 1962-aisiais, tuomet ansamblis tebuvo liaudiškų šokių būrelis. Šiandien ansamblis yra daugelio festivalių Lietuvoje ir užsienyje nugalėtojas, estetinės kultūros puoselėtojas ir saugotojas universitete.

Jau vien Nepriklausomybės metais „Vingis“ yra aplankęs Kanadą, Austriją, Vengriją, Italiją, Prancūziją, Belgiją, Portugaliją, Ukrainą, Rusiją ir daugelį kitų šalių, kur savo koncertais garsindavo Lietuvos kultūrą ir savo universitetą.

Iš viso ansamblis Lietuvoje ir užsienyje yra šokęs, dainavęs ir grojęs daugiau nei 900 koncertų. Tiek žiūrovai, tiek šokio specialistai žavisi ansamblio „Vingis“ grakščiais, tematiniais, lyriškais ir dinamiškais šokiais.

Gedimino univesitetas nr. 84

900 „Vingio“ koncertų

Šie metai Vilniaus Gedimino technikos universiteto tautinių šokių ansambliui „Vingis“ yra išskirtiniai – visada jaunatviškas kolektyvas gegužės 12 d. šventė 50-ies metų kūrybinės ir meninės veiklos jubiliejų. Lietuvos nacionaliniame dramos teatre buvo paminėtas VGTU tautinių šokių ansamblio „Vingis“ pusės amžiaus jubiliejus. Į šventinį koncertą „Kai obelys žydi...“ gausiai susirinko VGTU bendruomenė, buvę ansambliečiai, svečiai. Prieš renginį buvo pristatyta knyga apie „Vingio“ istoriją, veikė ansambliečių fotografijų paroda. Po įspūdingo koncerto, kuriame žiūrovai pamatė ir dabartinius kolektyvo narius, ir „Vingio“ senjorus, ovacijomis buvo pasitikta „Aukso paukštė“ 2011“. Ansambliečiai kartu su žiūrovais pareiškė padėką visų laikų „Vingio“ meno vadovui Ričardui Tamučiui bei kitiems šiam kolektyvui nusipelniusiems žmonėms.

Šventinio koncerto metu ansamblis stebino žiūrovus ir drauge vėl subūrė visus buvusius vingiečius, kurie galėjo pajausti ir prisiminti atmosferą koncertų metu, juk jų per 50 metų buvo daugiau nei 900!

Kiekvienas menininkas ir sportininkas nori pasidalyti savo sukaupta patirtimi. Architektai savo laimėjimus atskleidžia projektuodami namus, sportininkai – varžybose, menininkai – parodose, o šokėjai, muzikantai ir dainininkai – koncertuose. Koncertas, kurį žiūrovas stebi, kuris nepalieka abejingų...

Nuo pirmojo koncerto, įvykusio prieš penkiasdešimt metų, „Vingis“ dalyvavo daugybėje renginių, kuriuose stebino žiūrovus ne tik šokiu, muzika ir daina, bet ir įstabiais tautiniais kostiumais.

Drabužiai, kurie demonstruoja valstybingumą, tautiškumą, taip pat puošia ir išskiria kolektyvo narius. Kiekvienas tautinis kostiumas yra ypatingas savo kilme, istorija ir menine verte. Na, o kiekvienas „Vingio“ tautinis kostiumas sugeria ir išsaugo jį dėvėjusio vingiečio patirtį ir jaudulį. Jei drabužiai prabiltų, žodžiais nupieštų kiekvieno koncerto išskirtinius vaizdus ir patirtus jausmus. Stebėdami koncertą, ne visada susimąstome, kad tautinis kostiumas lydi vingietį nuo jo pirmojo koncerto, nepraleisdamas nė vienos šventės ar įsimintinos progos.

„Vingio“ merginų aukšti galvos apdangalai, puošnios vyrų skrybėlės savo išvaizda džiugina didžiausiuose universiteto renginiuose. Vienas jų – VISI/VGTU 2010 metais rengtas visų laikų universiteto absolventų kongresas. Ant „Siemens“ arenos scenos šokėjai sukūrė gražų vaizdą ne tik jaunatviškais šokiais, bet ir savo puošnia išvaizda.

Kiekvieną balandį spalvingi merginų gėlių vainikai sukuria pavasarišką nuotaiką „Vingio“ organizuojamame Tarptautinės šokio dienos koncerte, kuris spinduliuoja tautiškumu ir garsina liaudišką šokį. Nuo 2009 metų vingiečiai pradėjo rengti koncertą, skirtą šiai dienai paminėti, o šiemet, balandžio 29 d., įvyko trečiasis Tarptautinės šokio dienos koncertas.

Šokėjų, muzikantų ir dainininkų akinamai balti marškiniai po plačiomis rankovėmis sėkmingai slepia konkursų keliamą jaudulį. Tai atsiskleidžia respublikinių konkursų laimėjimuose. Tarybiniais laikais konkursai vyko kasmet. Atgavus nepriklausomybę, liaudiškų šokių ansamblių varžytuvėse „Kadagys“ 2005 metais „Vingis“ laimėjo I vietą, o 2010 metais tapo šio konkurso laureatu.

Tautinio kostiumo neatsiejama dalis – austos liemenės. Jos paverčia vaikinus vyrais, kurie, didžiuodamiesi savo tautiškumu, tradicijomis, garbingai atstovauja universitetui VGTU rengiamose šventėse. Ne viena universiteto studentė, asistentė, docentė, prodekanė ar dekanė buvo pašokdinta puošnaus vyro, dėvinčio austą liemenę, „Gedimino dienose“, fakultetų šventėse, VGTU tarptautinės savaitės ar tarptautinių konferencijų metu.

„Vingio“ merginų sijonai sukosi daugely koncertų, daugely tarptautinių festivalių, daugely šalių (Šveicarija, Vengrija, Ispanija, Prancūzija, Italija, Vokietija, Rusija, Belgija ir t. t.). Tolimiausia „Vingio“ aplankyta šalis – Kanada (1990 ir 1991 m.). Ilgi platūs sijonai patraukė ne vieno užsieniečio žiūrovo dėmesį.

Tautinės juostos puošia „Vingio“ vyrus ir merginas svarbiose, įsimintinose ir linksmose studentų šventėse, pavyzdžiui, studentų šventėse „Gaudeamus“, festivalyje „Linksminkimos“, Dainų šventėse.

Be to, austos juostos buvo svarbus simbolis iki 1996 m. vykusiuose koncertuose, kurie buvo skirti paminėti rugsėjo 1 d. Šiai tradicijai išblėsus, nuo 1996 m. vingiečių tautinės juostos tapo puošmena VGTU mokslo metų pradžios atidarymo šventėje, vėliavų pakėlimo ceremonijoje.

Šokių batai turbūt nesuskaičiuotų, kiek žingsnelių, sukinių ar šuoliukų atliko... Kiekviena batų pora kaupia savo istoriją, koncertų sukeltas emocijas.

Batai šokėjus lydi intensyviose repeticijose, nerimastingai lūkuriuoja užkulisiuose ir džiaugsmingai sutinka garbingus laimėjimus – „Vingis“ buvo išrinktas geriausiu 2005 metų tautinių šokių kolektyvu jaunimo kategorijoje ir ansambliui buvo įteikta „Aukso paukštė“.

Repeticijų metu sukauptą nuovargį šokėjai paverčia linksma nuotaika ir ypatingu reginiu koncertų metu. Šį reginį papildo muzikos skambesys. Koncertuose „Vingio“ muzikantai aiškiai, lyg tardami skiemenis, groja kiekvieną natą, o dainininkai savo balsu prikausto visų dėmesį. Visi kartu vingiečiai sukuria harmoningą reginį, kurį, daugiau nei trisdešimt metų, žiūrovai gali stebėti tradiciniuose „ViNeVos“ koncertuose (Vilniaus miesto tautinių šokių kolektyvų bendruose koncertuose).

Skrybėlės, liemenės, balti marškiniai, kelnės, sijonai, juostos, prijuostės, batai ir klumpės drauge sudaro tautiškumu dvelkiančią visumą.

Prieš pusę amžiaus suburtas kolektyvas sukaupė nemažai laimėjimų ir įgijo daug patirties. „Vingis“ 2011 metais tarptautinio folkloro festivalio metu Šveicarijoje sudalyvavo 900-ajame koncerte!

Savo nuoširdų darbą vingiečiai atskleidžia renginiuose, o 2012 m. gegužės 12 d. ansamblio laukė didžiulė šventė – jubiliejinis koncertas, skirtas paminėti „Vingio“ veiklos penkiasdešimtmetį.

 

Inžinerija Nr. 5

Studentų atstovybė atšventė 18-ąjį gimtadienį

VGTU Studentų atstovybės gimtadienio šventės svečiams programas paruošė universiteto tautinių šokių ansamblis „Vingis“, akademinis choras „Gabija“ bei naujai atsikūręs pučiamųjų orkestras.

Inžinerija Nr. 4

„Vingis“ švenčia 50 metų jubiliejų!

Daugiau nei 900 koncertų, 7 meno vadovai, daugybė choreografų, kapelos, orkestro, vokalinės grupės vadovų, nesuskaičiuojama galybė šokėjų, muzikantų ir dainininkų, sukaupta įvairiausių Lietuvos regionų kostiumų ir patirta tūkstančiai nepamirštamų akimirkų – viskas telpa į vieną trumpą žodį „Vingis“.

Įsikūręs 1962 metais, Vilniaus Gedimino technikos universiteto tautinių šokių ansamblis „Vingis“ šiemet švenčia savo veiklos 50 metų jubiliejų.

Dviejų dalių jubiliejaus koncertas, į kurį kviečiame susirinkti visus visų laikų vingiečius, universiteto atstovus ir mūsų artimuosius ir draugus, vyks Lietuvos nacionaliniame dramos teatre 2012 m. gegužės 12 d. Koncerto metu šoks ne tik „Vingis“, bet ir buvusių vingiečių įkurtas ansamblis „Vilnis“. Taip pat koncerto metu kaip geriausiam šokių ansambliui ir jo vadovams „Vingiui“ bus įteikta „Aukso paukštė“. Jubiliejaus vakaronė vyks konferencijų centre „Dainava“ – ten, kur iki 1993 m. buvo prabangus restoranas.

Ir tai dar ne viskas! Kad šventė būtų dar didesnė, jubiliejaus organizacinis komitetas, kurį sudaro 2008–2012 m. prezidentai, sugalvojo dar kelias priemones: išleisti 50 metų jubiliejaus knygą, sukviesti visus į šv. Mišias už „Vingio“ vadovus ir ansambliečius, sukurti bei parodyti filmą apie ansamblį kino teatre „Forum Cinemas Vingis“ bei tęsiant tradiciją per Tarptautinės šokio dienos minėjimą surengti ansamblio draugų koncertą.

Per 50 m. ansamblyje labai daug kas įvyko... Buvo labai daug koncertų, konkursų, Dainų švenčių, studentiškų Gaudeamus. Daug krikštynų, ataskaitinių susirinkimų ir prezidento rinkimų, tradicinių stovyklų Aukštadvaryje. Daug įvairių žanrų vadovų... Apie visa tai ir dar daugiau penkiolika ansambliečių parašė tekstus, kurie buvo sudėti į vieną knygą ir sumaketuoti su įvairių laikotarpių nuotraukomis. Knyga bus pristatyta gegužės 12 d. visiems ansambliečiams, kur jie galės surasti ir savo veidą!

Naujausia ansambliečių tradicija yra Tarptautinės šokio dienos šventimas. Pirmą kartą koncertas įvyko 2009 metais (8 dalyviai), antrą – 2010 m. (8 dalyviai), na, o šiemet vingiečiai (ansambliečiai patys organizuoja koncertą) pakvies į trečią kartą rengiamą koncertą! Planuojama, kad koncertas vyks Vilniaus universiteto Didžiajame kiemelyje prie pat Šv. Jonų bažnyčios balandžio 29 dieną. Šventė prasidės eisena per Vilniaus gatves ir galiausiai baigsis Vilniaus tautinių šokių ir dainų ir šokių ansamblių pasirodymu Vilniaus senamiesčio kiemelyje.

Gegužės 4 dieną Vilniaus Šv. Kryžiaus bažnyčioje (S. Daukanto a. 1, Vilnius) vyks iškilmingos Mišios už ansamblio vadovus ir visus per 50 metų buvusius dalyvius.

Gegužės 10 dieną kino teatre „Forum Cinemas Vingis“ (Savanorių pr. 7, Vilnius) bus pristatytas fi lmas apie penkiasdešimt ansamblio metų. Medžiaga filmui gauta iš universiteto vaizdo archyvo ir pačių ansambliečių. Filmui specialiai nufilmuota apie 50 papildomų scenų, kurios bus parodytos išskirtinio seanso metu.

Naujausia informacija, vingiečių registras, 50 metų metraštis ir registracija į jubiliejaus renginius skelbiama interneto svetainėje http:// vingis.vgtu.lt.

Iki greito pasimatymo!

 

Paminėta Pasaulinė Žemės diena

Po oficialiosios renginio dalies visi šventės dalyviai tradiciškai vaišinosi obuoliais ir linksminosi kartu su VGTU liaudies šokių ir dainų ansambliu „Vingis“.

Inžinerija Nr. 2

Būsimiesiems universiteto studentams reikia būti kūrybingiems ir inovatyviems

Ar universitetas sulaukia daug svečių, kai vyksta Atvirų durų dienos?
<...>Pavakary buvo užsakytas „Palėpės“ spektaklis, moksleiviai susitiko su „vingiečiais“. <...>

Inžinerija Nr. 1

Straipsnis: „Žiemos šviesoje“ skambėjo ir šimtametės estų dainos, ir kariūnų maršai

„Kas kartą kviečiame vis naujus kolektyvus, norime, kad kuo daugiau chorų sudalyvautų mūsų šventėje. Ir nors šiemet pasikeitė koncerto vieta, artėjančių švenčių laukimo ir geros muzikos dvasia nuo to nepakito. Vien koncertu neapsiribosime, pasibaigus pasirodymui bus vakaronė kartu su „Vingio“ muzikantais ir šokėjais“, – pasakojo 10 metų „Gabijoje“ dainuojanti choro prezidentė Vilma Ašmonaitė.

2011

Gedimino universitetas Nr. 81

Straipsnis: „„Vingis“ dalyvavo XVI folkloro festivalyje „Daina prie Šalčios““

Dar nespėjus įpusėti gegužės 22 dienai, į Šalčininkų pusę patraukė pilnas autobusas vingiečių. Šaukštelis repeticijų, žiupsnelis tautinių kostiumų, instrumentų ir Vilniaus Gedimino technikos universiteto tautinių šokių ansamblis – jau šešioliktą kartą organizuojamame folkloro festivalyje Šalčininkuose „Daina prie Šalčios“.

Tradiciniame pavasario festivalyje kasmet dalyvauja gausybė Šalčininkų miesto ir rajono kolektyvų, dažnai žiūrovų akis džiugina valstybinis dainų ir šokių ansamblis „Lietuva“, svečiai iš kaimynių valstybių. Šįmet festivalyje savo kūrybą pristatė vietiniai kolektyvai, svečiai iš Baltarusijos ir Lenkijos. Na, o pakeisti „Lietuvos“ pasirodymą atiteko garbė Vilniaus Gedimino technikos universiteto tautinių šokių ansambliui „Vingis“.

Po ilgai trukusio koncerto ir sočių pietų „Vingis“ pasižvalgė po Šalčininkų miestelį. Ekskursija nebuvo nuobodi ir alinanti – šokių ansamblio nariai netruko surasti gaivų ir jaukų tvenkinuką, tyvuliuojantį Šalčininkų pakraštyje, ir nieko nelaukę atidarė maudymosi sezoną!

Folkloro festivalis Šalčininkuose „Vingiui“ buvo tarsi mokslo metų užbaigimo ir darbingo vasaros sezono atidarymo koncertas, kadangi tautinių šokių ansamblis netrukus pradės ruoštis Baltijos šalių studentų dainų ir šokių festivaliui „Gaudeamus“, Pasaulio kultūrų festivaliui Berlyne, išvykai į Turkiją, Šveicariją, o kur dar nepamirštama Aukštadvario stovykla...

Inžinerija Nr. 9

Aurelijos Staskevičienės straipsnis ""Gabija" ir "Vingis" rengiasi 16-ajai Gaudeamus šventei"

Lietuvos, Latvijos ir Estijos studentų meno kolektyvus birželio 24–26 d. vėl suburs gražias tradicijas puoselėjanti „Gaudeamus“ šventė. Puspenkto tūkstančio choristų, šokėjų, muzikantų ir kitų žanrų atlikėjų atvyks į Vilnių dalyvauti studentiškoje šventėje, kurios devizas – „Prieš srovę“. Dalyvių ir organizatorių nuomone, jaunystė visais laikais buvo ir yra prieš sąstingį, jaunystė tiki nesibaigiančia Pradžia. Kad tai tiesa, liudija šios šventės tęstinumas. Pirmą kartą įvykusi 1956-aisiais Estijoje, Tartu mieste, ji ir toliau vyksta paeiliui vienoje iš trijų Baltijos šalių.

Šiųmetėje studentų šventėje, kaip ir anksčiau, dalyvaus du Vilniaus Gedimino technikos universiteto kolektyvai – choras „Gabija“ ir tautinių šokių kolektyvas „Vingis“. „Gabija“ yra viena studentiškos šventės senbuvių – „Gaudeamus“ dalyvauja nuo 1968 metų.

Kokį repertuarą būsimai šventei rengia ir kaip sesijos metu studentai randa laiko intensyvioms repeticijoms, paklausėme „Gabijos“ meno vadovės Rasos Viskantaitės.

„Mūsų choro atliekamus „Gaudeamus“ repertuaro kūrinius – M. K. Čiurlionio harmonizuotą lietuvių liaudies dainą „Dainų dainelė“, D. Zakaro išplėtotą lietuvių liaudies dainą „Teka teka šviesi saulė“, A. Martinaičio „Aušros žvaigždę“ ir kitus klausytojai jau ne kartą girdėjo „Gabijos“ koncertuose. O štai naujesnius kūrinius – A. Jegelevičiaus „Tavo vardas“, G. Svilainio „Contra fl uvium“, N. Sinkevičiūtės aranžuotą lietuvių liaudies dainą „Ne dėl žalio vyno“, D. Zakaro „Aukštyn srove“ bei A. Magi „Viru lauliku motted“ – klausytojai išgirs šventės metu“, – repertuarą vardijo R. Viskantaitė. Meno vadovė gyrė choristus, kurie net įtemptu pavasario sesijos metu gausiai dalyvauja jungtinėse „Gaudeamus“ repeticijose ir yra vieni iš geriausiai mokančių repertuarą.

Pasak tautinių šokių kolektyvo „Vingis“ meno vadovės Rimutės Zaleckaitės, įtemptas repeticijų ir koncertų grafikas vingiečiams – ne naujiena, juk per kolektyvo gyvavimo metus, pradedant nuo 1962-ųjų, ansamblis surengė daugiau kaip 700 koncertų Lietuvoje ir užsienyje.

„Gaudeamus“ šventėje dalyvausime 14-tąjį kartą, – atkreipė dėmesį R. Zaleckaitė. – Ši šventė turi savitą studentišką dvasią ir stilistiką. Šokiuose randama daugiau šiuolaikiškų, modernesnių sprendimų. Būsimos šventės programoje matysime prologo iškilmingąją dalį, jos metu atliksime šokius „Ne dėl žalio vyno“ ir „Tancių“. Vėliau pristatysime du naujus šokius – „Meškutę“ vyrams ir „Šarkelę“ merginoms. Bus ir lietuviškų šokių siuita: su klumpėmis „Klumpakojis“, „Trapukas“ ir „Kauškutis“. Žiūrovams labai turėtų patikti jaunatviškas, neįprastas „Šleivakojis“.

„Gaudeamus“ renginiai vyks Vilniaus Rotušės aikštėje, senamiestyje, bažnyčiose, prie Baltojo tilto ir Kalnų parke. Birželio 24 d. 19 val. Vilniaus Šv. Jonų bažnyčioje 7 Vilniaus aukštųjų mokyklų chorai paskelbs šventės pradžią, o finalinis koncertas vyks birželio 26-ąją Kalnų parke.

Inžinerija Nr. 6

Straipsnyje "Žemės dieną pasodintas ąžuoliukas poetui atminti" minimas ir "Vingis"

<...> Prieš prasidedant VGTU liaudies dainų ir šokių ansamblio „Vingis“ pasirodymui, akcijos „Darom“ atstovas Vytautas Krasnickas kvietė susirinkusiuosius balandžio 16-ąją susitvarkyti aplinką, drauge daryti gerus darbus ir puoselėti bendruomeniškumą bei pilietiškumą. <...>

Inžinerija Nr. 4

Aušros Kričenaitės straipsnis: "ViNeVa – trijų dešimtmečių tradicija"

"Vingis", "Neris" ir "Vaiva" – trys tautinių šokių kolektyvai tęsia kūrybinį bendradarbiavimą ir rengia bendrus koncertus. Šįsyk koncertas buvo skirtas Valstybės atkūrimo dienai paminėti.

„Pirmą kartą tokiam didžiam susibūrimui įvykus, liaudį palinksminus ir patiems pauliojus, sumanyta bendruomenę įkurti. Bevelijam ją „ViNeVa“ pavadinti, idant ir toliau „Vingio“, „Neries“ ir „Vaivos“ vardai skambėtų...“

Tokią sutartį 1981 m. kovą pasirašė trys Vilniaus miesto ansambliai, o netrukus šis gražus sumanymas tapo tradiciniu Vasario 16-osios koncertu Lietuvos valstybės atkūrimo dienos proga.

Šiųmetis koncertas vėl sukvietė pilnutėlę salę patriotiškų smalsuolių, nepatingėjusių šaltą žiemos popietę apsilankyti Lietuvos rusų dramos teatre, kur didelis būrys šokėjų, muzikantų ir dainininkų iš 11 Vilniaus miesto kolektyvų linksmino ir šildė susirinkusiųjų širdis. Margaspalviai tautiniai kostiumai mirguliavo scenoje, vienus šokėjus keitė kiti, žiūrovus džiugino pažįstamos melodijos, tad renginio pabaigoje dalyviams buvo užkurta tikra plojimų pirtis!

Jubiliejinis dviejų dalių renginys, palikęs atminty lietuviško šokio vizijas, netruko prabėgti. Žiūrovai išsiskirstė, o dalyviai skubėjo į vieną Vilniaus klubą, kur įvyko vakarinė šventės dalis. Tuo kasmet rūpinasi vis kitas kolektyvas. Šįsyk Vilniaus universiteto ansamblio surengtas vakarėlis buvo tikrai įsimintinas – kiekvienas kolektyvas parengė trumpą pasirodymą, netrūko šokių, linksmybių.

Inžinerija Nr. 2

Straipsnyje: "Sausio 13-oji: tikėjimas laisve ir rytdiena" yra nuotrauka su vingiečiais

 


Į viršų